به نام خدا

Untitled-2
 دكتر فريد مفيد نوه مرحوم آیت الله شیخ محمود مفید از نوادگان شیخ مفید در فروردین ماه سال 1347 در تهران به دنیا آمد. دوره دبستان, راهنمایی و دبیرستان را با اخذ دیپلم علوم تجربی در تهران به پایان رسانید.


در سال 1373 در رشته دكتراي حرفه اي پزشكي در تهران فارغ التحصيل شد در سال 1372 در آزمون دوره انترني دانشگاه هاي علوم پزشكي جزء سهمية 10% رزيدنتي بود كه در رشته تخصص بيهوشي دانشگاه شهيد بهشتي شركت كرد و همان زمان با كلاس ها و دوره هاي آموزش طب هوميوپاتي توسط آقاي دكتر مسعود ناصري آشنا شد و پس از طي تمامي دوره هاي آموزشي هوميوپاتي از همان سال و بعد از فارغ التحصيلي تا به امروز بيش از 20 سال است كه بي وقفه به شيوه طب هوميوپاتي به مداواي بيماران مي پردازد. 
 
ايشان همچنين در سال 1379 دورة 400 ساعته هوميوپاتي را در دانشگاه پزشكي آزاد اسلامي تهران گذراند وعلاوه بر دارا بودن ديپلماي هوميوپاتي و DIHom pract از انسیتیو هومیوپاتی انگلستان با داشتن اقامت آمريكا موفق به اخذ DIHom pract از ايالت نيوجرسي آمريكا نيز بوده و عضو جامعه بين الملل پزشكان هوميوپات (LMHI) نيز ميباشد واز بدو تاًسيس انجمن هوميوپاتى ايران در سال ١٣٨١ عضويت ممتاز اين انجمن را نيز دارا ميباشد.
 
 ايشان داراي مصاحبه و مقالاتي در خصوص هوميوپاتي در "ماهنامه اميد جوان" در سال 1378 ، "ماهنامه موفقيت" در سال 1380 - "ماهنامه شاهد جوان" در سال 1389 ،خبرگزاری دانشجویان ایران" ایسنا "در سال 1393، "ماهنامه كهريزك "در تيرماه ١٣٩٤وهمچنين مورد تقدير جمعي از بيماران خود در «كتاب هوميوپاتي معجزه قرن» به تأليف خانم افسانه مير هادي در سال 1378 نيز ميباشد.